• Ankieta

• Szanowni Absolwenci,

kierując się dobrem następnych pokoleń uczniów opuszczających mury naszej szkoły Dyrekcja i nauczyciele pragną podnosić jakość swojej pracy.

Mamy nadzieję, że wypełniona przez Was ankieta pomoże nam bliżej poznać Wasze opinieoo naszej szkole, a także pozyskać informacje o Waszych osiągnięciach.

W tym celu uprzejmie prosimy  o udzielenie odpowiedzi na podane w ankiecie pytania. Otrzymane od Was informacje postaramy się  wykorzystać w naszej pracy.

Ankieta jest anonimowa.

Ankieta_dla_absolwentow_Szkoly_Podstawowej_im.docx

Ankietę prosimy wysłać na adres: zspsokolniki@onet.pl z dopiskiem „Badanie losów absolwentów”.

Informacje zawarte w ankiecie zostaną opublikowane na naszej stronie i będą służyły wyłącznie do użytku szkoły.